AKCIA
DOPRAVA ZADARMO!

Certifikáty

Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 čierny

Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 čierny

Značka:Xiaomi
Kód výrobku:Mi Pocket Speaker 2
EAN:6970244525932
Dostupnosť:skladom
Záruka:2 roky
Cena:39.00 €
(vrátane DPH 20%)


Všetko o produkte

bezdrôtový reproduktor • Bluetooth 4.1 • dosah 10 m • 1 200mAh batéria • výdrž 7 h • nabíjanie cez micro USB • mikrofón • výstupný výkon 5 W
Xiaomi Mi Pocket 2, čierna

Mi Pocket 2 je bezdrôtový reproduktor ideálny na cesty. Nielenže je kompaktný, ale ponúka aj dlhú výdrž vďaka 1 200mAh batérii, ktorá na nabitie poskytuje až 7hodinový zážitok z počúvania hudby. Okrem reprodukcie obľúbených hitov, ktoré môžete posielať prostredníctvom Bluetooth 4.1 s dosahom 10 metrov z vašich inteligenntých telefónov, tabletov a ďalších zariadení, ale poslúži aj pre vybavovanie hovorov vďaka integrovanému mikrofónu.

Navyše vás bude reprezentovať svojím elegantným hliníkovým dizajnom a maximálne intuitívne je aj ovládanie riešené vrchným dielom. A za to, že bude zvuk s celkovým výkonom 5 W skutočne na úrovni potom ručí nielen Xiaomi, ale aj audio experti z firmy Tymphany.
Štýlový – zvukovým prejavom aj dizajnom.

Nádherný zvuk

V spolupráci s uznávanou značkou Tymphany v Xiaomi vytvorili reproduktory s vynikajúcou akustikou pre hlboké basy a presné výšky.


Jednoduché použitie

Ovládanie je navrhnuté pre maximálnu intuitívnosť. Pre zapnutie/vypnutie reproduktora stačí stlačiť vrchný diel po dobu cca dvoch sekúnd. Pre pripojenie zariadenia cez Bluetooth potom stačí dvakrát rýchlo stlačiť vrchný diel a pre reguláciu hlasitosti s ním stačí otáčať.


Minimalistický dizajn

Reproduktor je vyrobený z hliníka, ktorý zaisťuje nielen elegantný dizajn, ale aj jednoduchú údržbu.

Technické parametre Prenosný reproduktor Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 Black čierne
Návod k použití CZ Stiahnuť (pdf / 466177 kb)
Nezaradené Napájanie vstavaný akumulátor
Výkon 5 W
Bluetooth Áno
USB Áno
Vstup AUX (audio) Áno
Prijímanie telefónnych hovorov Áno
Výdrž batérie 7 hod.
Odolnosť bez zvýšenej odolnosti
Farba čierna