AKCIA
DOPRAVA ZADARMO!

Certifikáty

Xiaomi Mi Robot Roborock 2 , robotický vysávač Biely

Xiaomi Mi Robot Roborock 2 , robotický vysávač Biely

Značka:Xiaomi
Kód výrobku:Robot Vacuum Xiaomi Mi Roborock 2 white
EAN:364684684618438
Dostupnosť:SKLADOM doručenie - ZAJTRA
Záruka:2 Roky
Pôvodná cena:459.00 €
Zľava:11.11 %
Koniec akcie:do vypredania zásob
Cena:408.00 €
(vrátane DPH 20%)

Prichádza nová a vylepšená generácia veľmi úspešného robotického vysávača od Xiaomi - Roborock Sweep One
Dizajn vysávača ostáva naďalej veľmi vkusný a elegantný a bude sa tak hodiť do každého bytu. Na hornej strane tentokrát nájdeme 3 ovládacie tlačítka - tlačítko nabíjania (vysávač sa tak vráti do nabíjacej stanice), tlačítko on/off a tlačíko pre vyčistenie vybraného miesta.

Prečo kúpiť Xiaomi Roborock Sweep
jednou z najväčších inovácií, ktoré tento robot ponúka, je mokré čistenie a vysávanie zároveň. S predchádzajúcou generáciou dokážete váš byť síce dokonalo povysávať, táto generácia však dokáže byt aj dokonale vytrieť! V tomto čistiacom móde dokáže pracovať 45 až 60 minút za účelom ešte lepšieho odstránenia nečistôt a vyčistí tak približne 125 metrov štvorcových. Vytieranie funguje naozaj efektívne, človek by povedal, až nečakane, na tak jednoduchý systém.
základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. Výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 2000Pa a za minútu pojme 0,67m3 vzduchu. Je tak jedným z najvýkonnejších robotických vysávačov na trhu.
Silný motor príde vhod práve na koberce s dlhším vlasom, alebo pri vysávaní pozdĺž stien, čo je tradičná slabina ostatných robotických vysávačov. Práve na to slúži malá guľatá kefka, ktorá nečistoty a prach vháňa pod jednotku vysávača.
všetky nečistoty sú zachytávané do nádoby s objemom 0,48l a v prípade potreby Vás vysávač upozorní, že je potrebné nádobu vyprázdniť. Hlavná kefa je umiestnená k vysávaču voľne, môže sa teda pohybovať vo zvislej osi a zaistiť tak správny prítlak na všetky typy kobercov a podláh.
Prúd vzduchu ďalej pokračuje z nádoby cez veľký HEPA filter, kde sú zachytené aj malé prachové častice a pri vysávaní tak nie sú vypúšťané späť do miestnosti. Filter je tentokrát umývateľný, čo je určite skvelá správa pre alergikov a astmatikov.
napriek tomu, že nový robot je dodávaný s väčšou sacou silou (max. 2000Pa), prichádza s tichým uzáverom z bavlny a pórovitým vzdušným sitom a znižuje tak hlučnosť z pôvodných 61-72 dB na 54-67 dB.
väčšina robotov má problém prekonávať prahy v izbách, čím dokáže povysávať len izbu do ktorej ho umiestnite. Tomuto robotovi však nainštalovali aj kolieska a dokáže tak prekonať bariéry vysoké až 2cm.
je vybavený trinástimi rôznymi senzormi. To je skutočne bezkonkurenčné. Tým najpokročilejším rozhodne ostáva laserový senzor vzdialenosti. Nachádza sa hore v korunke vysávača, ktorá sa otáča o 360° a senzor skenuje celé okolie Vašej domácnosti 1800x za sekundu. Laserový senzor LDS je veľmi podobný tomu, ktorý sa nachádza v moderných autonómnych vozidlách s autopilotom.
Ďalej vo vysávači nájdete ultrasonický radarový senzor, detektor schodov, detektor steny, detektor plnej nádobky na smeti, detektor kolízie, elektronický kompas, gyroskop, akcelerometer, merač vzdialenosti, merač rýchlosti ventilátora a detektor zdvihnutia, ak niekto zdvihne vysávač z podlahy, automaticky zastaví svoju činnosť.
práve na základe informácií z laserového senzoru, merača vzdialenosti, akcelerometra a gyroskopu dochádza k výpočtom optimálnej trasy vysávania vo vašej domácnosti prostredníctvom pokročilého SLAM (Simultaneous localization and mapping) algoritmu. K rýchlemu spočítaniu trasy slúžia tri rôzne a výkonné procesory.
ako náhle vysávač rozpozná koberec, zapne maximálny režim pre čo najlepšie vysatie. Do normálneho režimu sa vráti hneď ako robot koberec opustí.
ďalšími senzormi je dvojica ultrazvukových senzorov vpredu, vysielajú a prijímajú signály rýchlosťou 340m/s a zisťujú tak vzdialenosť medzi vysávačom a pevnou prekážkou. Nestane sa, aby vysávač narazil napríklad do sklenených dverí.
štvorica senzorov detektorov schodov stráži, aby vysávač nikam nespadol, merač vzdialenosti zase meria, akú vzdialenosť vysávač za svoj život prejde, podobne ako automobily.
takisto môžete po novom zabudnúť na zamotávanie vlasov, pretože nový vysávač je navrhnutý tak, aby zabraňoval uviaznutiu vlasov v motore.
ostatné podporné senzory potom už len dohliadnu na prácu vysávača a pripomínajú užívateľovi, či nie je potrebné niečo urobiť. Ak teda náhodou zabudnete do vysávača pred štartom vložiť nádobku na smeti s HEPA filtrom, opäť Vám to jeden zo senzorov pripomenie a vysávač svoju činnosť nezačne, aby sa nepoškodili zbieranými nečistotami vnútorné súčiastky.
je vyzbrojený veľkokapacitnou Li-Ion batériou, s kapacitou 5200mAh. Články pochádzajú od renomovaných firiem LG / Panasonic, rovnako ako v prípade obľúbených Powerbaniek. Takáto kapacita potom stačí pri úplnom nabití až na 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo predstavuje až 250m2 priestoru. Samozrejme vždy záleží na konkrétnych podmienkach a členitosti.
hladinu nabitia batérie indikuje oválny rámček okolo tlačidiel vysávača. Ak svieti bielou farbou, batérii ostáva viac ako 50% kapacity, ak svieti oranžovo, je nabitá medzi 20-50%, ak však začne svietiť na červeno, má batéria pod 20% kapacity. To Vás však nemusí trápiť, vysávač automaticky preruší prevádzku, dôjde sám do nabíjacej stanice a po dobití opäť začne pracovať tam, kde predtým prestal.
a v neposlednom rade, skvelé novinky prináša ovládacia aplikácia pre váš smartphone! V novom robote sa nachádzajú 3 procesory, ktoré sledujú jeho pohyb v reálnom čase. Zariadenie môžete navigovať jednoduchým klepnutím na určitú areu, ktorú chcete vyčistiť a o zvyšok sa postará sám. Ďalej možete vytvoriť v aplikácií virtuálnu stenu a vysávač sa tak nedostane do priestorov, do ktorých nechcete. S touto skvelou funkciou môžete svoj vysávač ovládať jednoducho aj mimo domov, sledovať celý proces čistenia, naplánovať čistiaci čas a dokonca možete svojho nového asistenta aj pomenovať!


Technická špecifikácia

Konektivita: WiFi
Ďalšie vlastnosti: Výkon motora 55W, sací tlak až 2000pA, 13 senzorov, algoritmus SLAM pre výpočet trasy, HEPA filter, čistenie pozdĺž stien, 100ml nádoba na vodu, gumový nárazník
Rozmery: 350x353x96,5mm(vysávač); 230x109x129mm (dobíjacia stanica)
Hmotnosť: 3,5kg
Batéria: 14,4V / 5200mAh Li-Ion, zabudovaná, až 2,5 hod vysávanie
Materiál: ABS plast
Výstupné napätie 20V (dobíjacia stanica)
Výstupný prúd 2,2A (dobíjacia stanica)


Obsah predajného balenia:

Vysávač Roborock Sweep One v bielej farbe
Nabíjaciu stanicu vysávača
Európsku redukciu do zásuvky
Čistiacu kefku na čistenie kief od vlasov a ďalších nečistôt